Sportállás — 2017/07/07 at 14:00

A hét sportos állásai (2017/27. hét)

by

A Karrier a sportban oldallal együttműködve, minden héten összeállítunk egy válogatást a hazai sportpiac aktuális állásajánlataiból.

Social Media Specialist

With a digital reach in excess of 380 million and a rapidly growing fan-following across social media channels, the European Handball Federation’s innovative approach to digital is helping to bring the sport to an ever-increasing number of people around the globe.

Személyi (elnöki) asszisztens

a Vasas Sport Club elnökéhez kapcsolódó személyi asszisztencia ellátása, munkájának teljes körű támogatása vezetői megbeszélések szervezése, ütemezése, határidők nyomon követése a napi munkához szükséges információk és dokumentumok kezelése prezentáció és riportkészítés heti vezetői értekezletekhez szükséges anyagok előkészítése naptárkezelés, naptártervezés határidők figyelése, határidős és ad-hoc feladatok gyors és precíz elvégzése dokumentációk, táblázatok, előadásanyagok előkészítése, elkészítése, vezetői döntést támogató anyagok (pl.

Marketing asszisztens

Értékesítési csapat teljes körű marketing támogatása Szakmai irányítóval, irodavezetővel aktív, rendszeres kapcsolattartás magyar nyelven Marketing anyagok előkészítése Marketing feladatok rögzítése, megvalósulási folyamatok támogatása Értékesítési rendszert támogató online marketing felületek kezelése Menedzsmentet támogató riportok készítése Javaslatok online marketing fejlesztésre Online marketing feladatok elvégzése Sport csapatokkal történő kapcsolattartás AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Videós

FELADATOK: Termékvideók készítése Videós utómunkák, szerkesztés Publikálás a videomegosztó oldalakon AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: Legalább 1-3 éves tartalom szakmai tapasztalat Adobe Premiere és After Effects profi ismerete Teljeskörű szerkesztési ismeretek AMIT KÍNÁLUNK: Kellemes, modern munkahelyi környezetet Teljes munkaidős állást Csapatmunkát Hosszútávú stabil munkahelyet Változatos feladatok ELŐNY: MUNKAIDŐ: Hétfőtől-Péntekig: 7:30-16:00-ig SZÜKSÉGES TAPASZTALAT: 1-3 év szakmai tapasztalat MUNKAVÉGZÉS HELYE: JELENTKEZÉS: Fényképes szakmai önéletrajzzal a lap tetején található “JELENTKEZÉS MOST” gombra kattintva.

További sportos állásokért, irány a folyamatosan frissülő Karrier a sportban oldal »

Álláshirdetés beküldése ezen a linken.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sportszemle 2017.07.07.

Friss hírválogatás sportmarketing és sportgazdaság témájú cikkekből.